S.S.S.

Teklif almam için neler gereklidir?
Enerjim'in avantajlı tekliflerini incelemek için http://enerjim.com/Hemen_Basvur/Index adresinden bizlerle irtibat kurmanız yeterlidir.

TEDAŞ tarifesindeki değişiklikler Enerjim faturama nasıl yansıyacak?
Enerjim sizlere üç farklı tarife sunar. Enerjim Maksimum tarifesi ile TEDAŞ aktif elektrik birim fiyatına endeksli olan indirim oranınız sabit kalır. Değişmeyen Enerjim tarifesinde ise aktif elektrik enerjisi birim fiyatınız sözleşme boyunca sabit kalır. Tasarrufum Net tarifesinde ise TEDAŞ fiyatı hangi yönde değişirse değişsin, aldığınız net avantaj sözleşmeniz boyunca sabit kalacaktır. Her tarifemizde dağıtım bedeli, vergi ve fonlar; güncel EPDK tarifelerine ve mevzuat hükümlerine göre fatura edilecektir. Detaylı bilgi için: http://enerjim.com/Tarifeler/Tum_Tarifeler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Enerjim'den teklif almak ve sözleşmenizi hemen oluşturmak için: http://enerjim.com/Hemen_Basvur/Index

Serbest Tüketici'yim. Bu imkandan faydalanmak için ne yapmalıyım?
Bizimle hemen irtibata geçerek Serbest Tüketici olmanın avantajından faydalanabilirsiniz.

Serbest Tüketici olmanın avantajları nedir?
Dilediğiniz lisanslı tedarikçiden elektrik enerjisi satın alma hakkını elde edersiniz. Kendi tedarikçinizi seçerek, mevcut tarifeler arasından ihtiyacınıza uygun, daha hesaplı enerji kullanma olanağına kavuşursunuz. Böylece elektrik maliyetinizi en alt seviyeye düşürebilirsiniz.

Serbest Tüketici Nedir?
Serbest tüketici, tedarikçisini seçme ayrıcalığına sahip gerçek veya tüzel kişiye denir.

Reaktif enerji bedeli kim tarafından fatura edilecektir?
Reaktif enerji bedeli, görevli dağıtım şirketinin belirlediği endeksler kapsamında size Enerjim tarafından fatura edilecektir. Abonelerimizden tahsil ettiğimiz reaktif enerji bedeli tutarını, ilgili dağıtım şirketine ödemekle yükümlüyüz. Reaktif enerji bedeli ile ilgili olarak Enerjim'in herhangi bir kazanç elde etmesi sözkonusu değildir.

Ödemelerimi nereye ve nasıl yapabilirim?
Anlaşmalı olduğumuz bankalara otomatik ödeme talimatı verebilir; online işlemler üzerinden kredi kartı ile ödeme yapabilir ve kredi kartınıza otomatik ödeme tanımlayabilir veya banka hesaplarımıza havale/EFT yolu ile ödeme yapabilirsiniz. Havale ve EFT işlemlerinde faturanızın üzerinde bulunan ödeme işlem kodunu açıklama kısmına yazmanız gerekmektedir.

Neden Enerjim?
Avantajlı ve sürdürülebilir tarifelerimizle bütçenize uygun fiyatla enerji tüketerek tasarruf edeceksiniz. Size en kısa süre içinde destek olan tecrübeli müşteri temsilcilerimizle taleplerinize yanıt alabileceksiniz. Güvenilir ve huzur veren hizmetimizin keyfini çıkaracaksınız.

Kimler Serbest Tüketici olabilir?
Serbest tüketici olabilmek için Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından belirlene “Serbest Tüketici Limiti”nden daha fazla miktarda elektrik enerjisi tüketmek gerekmektedir. 2016 yılı itibari ile EPDK'nın belirlediği Serbest Tüketici limiti 3.600 kWh’tir. Yıllık toplam tüketimleri bu limiti geçen tüm gerçek ve tüzel kişiler serbest tüketici olma hakkını elde eder. Bir başka deyişle, aylık fatura bedeli KDV dahil yaklaşık 125 TL ve üzerinde olan kişiler Serbest Tüketici olabilir. Serbest Tüketici olup olmadığınızı öğrenmek için lütfen müşteri temsilcimizle iletişime geçiniz.

İndirimli fiyatla enerji tedariği ne zaman başlar?
Kayıt başvurusunun mevzuat hükümlerine göre onaylandığı aydan sonraki ayın ilk gününde indirimli fiyatla enerji tedariğiniz başlayacaktır. Enerjim'den elektrik alma başlangıç tarihiniz hakkında bilgi almak için bizlerle irtibat kurabilirsiniz. http://enerjim.com/Enerjim/Iletisim

audemars piguet replica ebay valjoux 7734 history swiss replica watches cartier santos 100 watch leather strap breitling spring bar tool swiss replica watches luxurman watches wikipedia bell and ross br 123 heritage replica watch we buy used watches tag heuer formula 1 first copy replica watches uk breitling cosmonaute review vacheron constantin watches uk replica watches