YASAL UYARI / DISCLAIMER

Ziyaret etmekte olduğunuz bu site ve burada yer alan bilgiler (Resmi Kurumlar tarafından sağlanmış bilgiler hariç tutulmak kaydıyla) Enerjim Perakende Enerji Ticaret Anonim Şirketi’ne ait olup, web sitesinin kullanımı ile ilgili şartlar aşağıda gibidir.

Enerjim Perakende Enerji Ticaret Anonim Şirketi herhangi bir bildirimde bulunmaksızın her zaman değişiklik ve düzeltme yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Web sitesi içeriğinde yer alan bilgiler ışığında verilecek kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, sayfayı ziyaret eden kişiye aittir.

Enerjim Perakende Enerji Ticaret Anonim Şirketi kendi web sitesine veya herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler kapsamlı değildir. Bu web sitesinde olabilecek herhangi bir yanlışlık, eksiklik veya ihmalden dolayı sorumluluk Enerjim Perakende Enerji Ticaret Anonim Şirketi’ne atfedilemez.

TELİF HAKKI / COPYRIGHT

İşbu web sitesi, web sayfasında yazılı tüm sayfalar, fotoğraflar, dizaynlar, resimler ve fikri hak mülkiyet ve korumasına tabi olan her türlü olan eserin telif hakkı Enerjim Perakende Enerji Ticaret Anonim Şirketi’ne aittir. Bu sitede yer alan ve yer alacak fotoğraf/resimler ve animasyonlar Enerjim Perakende Enerji Ticaret Anonim Şirketi’nin izni alınmaksızın kullanılamaz. Web sayfasında yer alan isim, marka ve logolar tescilli markalar olup, Enerjim Perakende Enerji Ticaret Anonim Şirketi’ne ait olup, izinsiz olarak kullanılamaz.

audemars piguet replica ebay valjoux 7734 history swiss replica watches cartier santos 100 watch leather strap breitling spring bar tool swiss replica watches luxurman watches wikipedia bell and ross br 123 heritage replica watch we buy used watches tag heuer formula 1 first copy replica watches uk breitling cosmonaute review vacheron constantin watches uk replica watches