HAKKIMIZDA

Enerjim Nedir?Enerjim, “Elektrik tedariğinde kazançlı değişim”dir. Abonelerimize elektrik enerjisini indirimli tedarik ediyoruz ve böylece müşterilerimizin daha fazla tasarruf etmelerini sağlıyoruz.

Amacımız, tüketici dostu olarak hizmet verdiğimiz abonelerimizi aynı elektriğe daha fazla ödemekten kurtarmak ve müşteri memnuniyetini sürekli kılmaktır.

Abonelerimizin elektrik faturalarında tasarruf etmelerini önemsiyoruz. Tasarruf etmenin en kıymetli hazinelerimizden biri olduğuna inanıyoruz. Bu inançla abonelerimizin ihtiyaçlarına en uygun tarifemizi sunuyoruz. Avantajlı tarifelerimizle hem müşterilerimizin bütçelerine hem de ülkemizin ekonomisine katma değer sağlıyoruz. Bir tedarikçiden çok daha fazla anlam taşıyarak hizmet etmek için tüm enerjimizle çalışıyoruz. Sizlerin de “artık enerjim var!” diyebilmeniz için buradayız. Aydınlık yarınlarımız için bugün yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz.

 
Elektrik Tedarik Lisans Numarası: ETS/2650-5/1650
Lisans Süresi: 20 YIL
EIC Kodu: 40X0000000027456
Vergi Dairesi ve Numarası: Sarıgazi V.D. 0230307018
Sicil No: 727355
Mersis No: 0023-0307-0180-0015
Fatura Adresi: Fatih Sultan Mehmet Mah. Poligon Cad. Buyaka 2 No:8 Blok:1 Kat:16 Ümraniye / İSTANBUL
Şikayet Özet Raporunu görmek için tıklayınız.

  • akfel commodities

Kabarık elektrik faturalarından bıktınız mı?
Pahalı elektrik canınızı mı sıkıyor?
Üzülmeyin!
Elektrik faturanızı düşürmek artık çok kolay.
Nasıl mı?
Enerjim’le...
Enerjim; evlerde, iş yerlerinde, kamu kurumlarında, kısacası her yerde serbest tüketicilere indirimli elektrik sunuyor.
Türkiye’nin her yerinde Enerjim’den elektrik alan binlerce abonemiz, faturalarını düşürüp yaşam enerjilerini yükseltiyor.
Siz de vakit kaybetmeden Enerjim’e geçin; hiçbir bedel ödemeden ister telefonla, ister internetten veya isterseniz bir kısa mesajla kolayca başvurarak aynı elektriğe daha fazla ödemekten kurtulun.
Enerjim’le elektrik maliyetleri en aza iniyor, fatura dönemlerinde abonelerin yüzü gülüyor.
Enerjim,
Elektrik tedariğinde kazançlı değişim!audemars piguet replica ebay valjoux 7734 history swiss replica watches cartier santos 100 watch leather strap breitling spring bar tool swiss replica watches luxurman watches wikipedia bell and ross br 123 heritage replica watch we buy used watches tag heuer formula 1 first copy replica watches uk breitling cosmonaute review vacheron constantin watches uk replica watches