EL ELE

Tanıdıklarınız sizin referansınızla abonemiz olsunlar, her yeni abonemiz için siz de mevcut tarifenize ekstra %1 indirim kazanın. Faturanızda %5’e varan ekstra indirim kazanma fırsatını hemen değerlendirin.

Abonelerimize enerjiyi her zaman daha hesaplı sunmak için durmadan çalışıyoruz. Aynı elektriğe daha fazla ödemekten kurtulan abonelerimiz, bizleri tanıdıklarına tavsiye ediyorlar. Mevcut abonelerimizin tavsiyeleriyle böylece Türkiye’nin her yerinde binlerce yeni aboneye hizmet veriyoruz.

Herhangi bir yeni abonemiz kayıt yaptırırken sizi referans olarak göstersin, onun ilk faturasıyla birlikte size ekstra %1 indirim uygulayalım. Hem de sadece 1 faturanızda değil, sözleşme boyunca her faturanızda bu avantajdan yararlanın! Sizin referansınızla 5 yeni müşterimize elektrik tedariğine başladığımızda mevcut tarifenize göre faturalarınızda %5 daha fazla tasarruf edebilirsiniz. Kampanyamızdan aylık elektrik faturası 1.000 TL altında olan abonelerimiz yararlanabilirler.

Kampanya Detayları:

  • 1) Kampanyadan yararlanabilmeniz için aylık fatura tutarınızın 1.000 TL altında olması gerekir.
  • 2) Her referans için ekstra %1 indirim kazanabilirsiniz.
  • 3) Mevcut tarifenize ek olarak maksimum %5 indirim elde edebilirsiniz.
  • 4) Kampanyaya dahil olan abonelerimizin avantajı sadece bir ay değil, sözleşme süresi boyunca devam edecektir.
  • 5) Kampanyadan aynı abonelik için ilk başvuru değerlendirilir, bir aboneye birden fazla referans olamaz.
  • El ele birlikte büyüyoruz.

audemars piguet replica ebay valjoux 7734 history swiss replica watches cartier santos 100 watch leather strap breitling spring bar tool swiss replica watches luxurman watches wikipedia bell and ross br 123 heritage replica watch we buy used watches tag heuer formula 1 first copy replica watches uk breitling cosmonaute review vacheron constantin watches uk replica watches